There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
Montageplade metal H400 W400
| sch-product-heading-ean | 3250610671412 |
| sch-product-heading-type | FL406A |
| Supplier | Hager |
| sch-product-heading-productno | 79.12.016.732 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | Out of stock79.12.016.732 |
| Arrival time (days) | 4 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 1 |
| sch-product-heading-minimumsale | 1 |
| sch-product-heading-unit | St |
Hager Orion montageplade, pladestål galvaniseret 2mm for montageskabe type FLxxxA og B
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Bredde | 343mm |
| EC000213 | EC000213 |
| Højde | 380mm |
| Materiale | Stål |
| Overfladebehandling | Galvaniseret |
| Stansning | Nej |

