Monteringsboxar i Plast, > 25 cm på längsta sidan
There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
Skab polyester m.glasdør 500x300x200
| sch-product-heading-ean | 3250610670927 |
| sch-product-heading-type | FL259B |
| Supplier | Hager |
| sch-product-heading-productno | 79.12.016.648 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | Out of stock79.12.016.648 |
| Arrival time (days) | 14 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 1 |
| sch-product-heading-minimumsale | 1 |
| sch-product-heading-unit | St |
Hager Orion polyester montageskab til indendørsbrug, med aftagelig top og bundflanger incl. Galvaniseret montageplade 2 mm, kapslingskalsse II, IP65, RAL 7035, EN50298 og EN62208
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Antal kabelindgange | 0 |
| Antal moduler | 36 |
| Antal rækker | 3 |
| Antallet af huller for flangeplader | 0 |
| Beskyttelsesklasse | II |
| Bredde | 300mm |
| Dybde | 200mm |
| Dækselmodel | Lukket |
| Dørtype | Enkelt |
| EC000058 | EC000058 |
| Egnet til lynbeskyttelse | Nej |
| Farve | Grå |
| Højde | 500mm |
| Indbygningsdybde | 200mm |
| Indvendig dybde | 200mm |
| Kapslingsklasse (IP) | IP66 |
| Materialekapslinger | Plastik |
| Med lås | Ja |
| Med monteringsplade | Nej |
| Modul-bredde | 12 |
| Monteringsmetode | Påbygget |
| Mærkestrøm (In) | 630A |
| Overfladebehandling | Ubehandlet |
| Pladetykkelse af kabinet | 3mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Slagfasthed | IK08 |
| Transparent dæksel/dør | Ja |
| Type afdækning | Dør |
| Udvidelsesmulighed | true |
| Velegnet til udendørs brug | Ja |

