Monteringsboxar i Metall, > 25 cm på längsta sidan
There was an error - please try again.
Thank you for your interest. We will return!
Skab metal m.dør 250X200X160
| sch-product-heading-ean | 3250610674000 |
| sch-product-heading-type | FL101A |
| Supplier | Hager |
| sch-product-heading-productno | 79.12.016.224 |
| sch-product-heading-provideproduct | sch-product-provide-article-s |
| sch-product-heading-instock | Out of stock79.12.016.224 |
| Arrival time (days) | 6 |
| sch-product-heading-sales-packaging-size | 1 |
| sch-product-heading-minimumsale | 1 |
| sch-product-heading-unit | St |
Hager Orion pladekapslet montageskab til indendørsbrug, med aftagelig top og bundflanger incl. Galvaniseret montageplade 2 mm, IP65, RAL 7035, EN50298 og EN62208
| sch-product-heading-prop | sch-product-heading-propval |
|---|---|
| Antal kabelindgange | 2 |
| Antallet af huller for flangeplader | 2 |
| Beskyttelsesklasse | I |
| Bredde | 200mm |
| Dybde | 160mm |
| Dækselmodel | Med udskæring |
| Dørtype | Enkelt |
| EC000058 | EC000058 |
| Egnet til lynbeskyttelse | Nej |
| Farve | Grå |
| Funktionsdygtighed | Ingen |
| Højde | 250mm |
| Indbygningsdybde | 160mm |
| Indvendig dybde | 160mm |
| Kapslingsklasse (IP) | IP65 |
| Materialekapslinger | Stål |
| Med lås | Ja |
| Med monteringsplade | Nej |
| Monteringsmetode | Påbygget |
| Mærkestrøm (In) | 630A |
| Overfladebehandling | Pulverlakering |
| Pladetykkelse af kabinet | 2mm |
| Pladetykkelse dør/dæksel | 1.5mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Slagfasthed | IK10 |
| Transparent dæksel/dør | Nej |
| Type afdækning | Dør |
| Udvidelsesmulighed | Nej |
| Velegnet til udendørs brug | Nej |

