Distributors
- Rockwell Automation
- ProSoft
- HMS
- Festo
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- Elskåp och Kapslingar
- Förskruvningar
- Kontaktdon
Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Modbus TCP/IP Enhanced Communication Mod
| EAN | 5703472461489 |
| Type | MVI69E-MBTCP |
| Leverandør | Prosoft |
| Varenr | 79.86.105.909 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.86.105.909 |
| Leveringstid (dage) | 24 |
| Pakningsstørrelse | 1 |
| Minimumsalg | 1 |
| Enhed | St |
Modbus TCP/IP Enhanced Communication Module
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bredde | 35mm |
| Dybde | 87mm |
| Højde | 118mm |

