Inductive sensors
- Rockwell Automation
- ProSoft
- HMS
- Festo
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- Elskåp och Kapslingar
- Förskruvningar
- Kontaktdon
Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Montageplade metal H1250 W800
| EAN | 3250610674567 |
| Type | FL419A |
| Leverandør | Hager |
| Varenr | 79.12.016.813 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.12.016.813 |
| Leveringstid (dage) | 14 |
| Pakningsstørrelse | 1 |
| Minimumsalg | 1 |
| Enhed | St |
Hager Orion montageplade, pladestål galvaniseret 2mm for montageskabe type FLxxxA og B
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bredde | 693mm |
| EC000213 | EC000213 |
| Højde | 1230mm |
| Materiale | Aluminium |
| Overfladebehandling | Galvaniseret |
| Stansning | Nej |

