Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
FAST INDUSTRIAL HOTSPOT
| EAN | 5703472376325 |
| Type | RLX2-IHNF-E |
| Leverandør | Prosoft |
| Varenr | 79.86.095.352 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.86.095.352 |
| Leveringstid (dage) | 3 |
| Pakningsstørrelse | 1 |
| Minimumsalg | 1 |
| Enhed | St |
802.11abgn Fast Industrial Hotspot, includes 2dBi stub antenna
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bredde | 118mm |
| Dybde | 38mm |
| Højde | 147mm |

