Semi-rotary drives
- Rockwell Automation
- ProSoft
- HMS
- Festo
- Pneumatic drives
- Cylinders with piston rod
- Rodless cylinders
- Semi-rotary drives
- Tandem, high-force and multi-position cylinders
- Drives with guides
- Stopper cylinder and feed separator
- Clamping cylinders
- Bellows and diaphragm drives
- Rotary indexing tables
- Valve actuators for process automation
- Shock absorbers
- Classic
- Cylinder attachments and accessories
- Servo-pneumatic positioning systems
- Electromechanical drives
- Motors and controllers
- Grippers
- Handling systems
- Vacuum technology
- Valves
- Valve terminals
- Sensors
- Compressed air preparation
- Pneumatic fittings system
- Electrical connector technology
- Control technology
- Software
- Other pneumatic equipment
- Pneumatic drives
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- Elskåp och Kapslingar
- Förskruvningar
- Kontaktdon
Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Forskruning EMC MS HSK-M-EMV-D M12 Ø3
| EAN | 4033878433928 |
| Type | HSK-M-EMV-D M12X1.5 Ø3-6,5MM-1631120030 |
| Leverandør | Hummel |
| Varenr | 79.13.010.944 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.13.010.944 |
| Leveringstid (dage) | 27 |
| Pakningsstørrelse | 50 |
| Minimumsalg | 50 |
| Enhed | St |
EMC HSK-M-EMV-D M12X1.5 Ø3-6,5MM-1631120030 Forskruning IP68 Messing
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Ja |
| Eksplosion-testet version | Nej |
| For Ex-zone | Ingen |
| For Ex-zone støv | Ingen |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 10mm |
| Gevindtype | Metrisk |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP68 |
| Materiale | Metal |
| Materialekvalitet | Messing |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 14mm |
| Overfladebehandling | Nikkelbelagt |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 3 - 6.5mm |

