Pressure and vacuum sensors
- Rockwell Automation
- ProSoft
- HMS
- Festo
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- Elskåp och Kapslingar
- Förskruvningar
- Kontaktdon
Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Scheduled Siemens 3964R Com Module
| EAN | 5703472350851 |
| Type | MVI69-S3964R |
| Leverandør | Prosoft |
| Varenr | 79.86.090.140 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.86.090.140 |
| Leveringstid (dage) | 7 |
| Pakningsstørrelse | 1 |
| Minimumsalg | 1 |
| Enhed | St |
Scheduled Siemens 3964R Com Module
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bredde | 35mm |
| Dybde | 87mm |
| Højde | 118mm |

