6300P Panel PC.
- Rockwell Automation
- Circuit & Load Protection.
- Condition Monitoring.
- Connection Devices.
- Drives & Motors.
- Energy Monitoring.
- Human Machine Interface.
- SOF Software.
- Industrial Computers and Monitors.
- Input/Output (I/O) Modules.
- Motion Control.
- Motor Control.
- Network Security & Infrastructure.
- Power Supplies.
- Programmable Controllers.
- Push Buttons & Signaling Devices.
- Relays & Timers.
- Safety Products.
- Sensors & Switches.
- Signal Interface.
- ProSoft
- HMS
- Festo
- 10.00 Luftledningsmateriel og master
- Elskåp och Kapslingar
- Förskruvningar
- Kontaktdon
Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Montageplade kunststof H350 L300
| EAN | 3250610671627 |
| Type | FL423A |
| Leverandør | Hager |
| Varenr | 79.12.016.839 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.12.016.839 |
| Leveringstid (dage) | 14 |
| Pakningsstørrelse | 2 |
| Minimumsalg | 1 |
| Enhed | St |
Hager Orion montageplade, polyester 2mm for montageskabe type FLxxxA og B
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bredde | 245mm |
| EC000213 | EC000213 |
| Højde | 285mm |
| Materiale | Plastik |
| Overfladebehandling | Ubehandlet |
| Stansning | Nej |

