Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
RS485/422 Modbus Serial Module
| EAN | 5703472461311 |
| Type | ILX34-MBS485 |
| Leverandør | Prosoft |
| Varenr | 79.89.014.712 |
| Tilgængelighed | Lager |
| Lagerstatus | På lagerAktuelt antal på lager: 579.89.014.712 |
| Pakningsstørrelse | 1 |
| Minimumsalg | 1 |
| Enhed | St |
RS485/422 Modbus Serial Module for CompactLogix L1 and Point I/O Adapters
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bredde | 12mm |
| Dybde | 75.5mm |
| Højde | 56mm |

