Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Netbiter I/O extender 8 analog input vol
| EAN | 5703472413877 |
| Type | IOX-8AIV |
| Leverandør | HMS eWon |
| Varenr | 79.86.102.054 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.86.102.054 |
| Leveringstid (dage) | 25 |
| Pakningsstørrelse | 1 |
| Minimumsalg | 1 |
| Enhed | St |
Netbiter I/O Extender 8AIV. 8 Analog inputs (only 1-10V input)
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bredde | 23mm |
| Dybde | 98mm |
| Højde | 109mm |

