Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Netbiter I/O Extender 8 digital I/O
| EAN | 5703472413853 |
| Type | IOX-8DIO |
| Leverandør | HMS eWon |
| Varenr | 79.86.102.038 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.86.102.038 |
| Leveringstid (dage) | 25 |
| Pakningsstørrelse | 1 |
| Minimumsalg | 1 |
| Enhed | St |
Netbiter I/O Extender 8DIO. 8 Digital inputs and 8 Digital outputs
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Antal digitale indgange | 8 |
| Antal digitale udgange | 8 |
| Bredde | 23mm |
| Dybde | 98mm |
| Forsyningsspænding DC | 12 - 24V |
| Højde | 109mm |
| Montageskinnemulighed | Ja |

