Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Netbiter I/O Extender 4 relay output
| EAN | 5703472413846 |
| Type | IOX-4RO |
| Leverandør | HMS eWon |
| Varenr | 79.86.102.025 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.86.102.025 |
| Leveringstid (dage) | 25 |
| Pakningsstørrelse | 1 |
| Minimumsalg | 1 |
| Enhed | St |
Netbiter I/O Extender 4RO 4 Relay outputs
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Antal digitale udgange | 4 |
| Bredde | 23mm |
| Dybde | 98mm |
| Forsyningsspænding DC | 24V |
| Højde | 109mm |
| Montageskinnemulighed | Ja |

