Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Netbiter I/O Extender combined digital a
| EAN | 5703472413839 |
| Type | IOX-DAIO |
| Leverandør | HMS eWon |
| Varenr | 79.86.102.012 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.86.102.012 |
| Leveringstid (dage) | 25 |
| Pakningsstørrelse | 1 |
| Minimumsalg | 1 |
| Enhed | St |
Netbiter I/O Extender DAIO 4 DI, 2 DO, 2 AI, 1 AO and 2 RTDI
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bredde | 23mm |
| Dybde | 98mm |
| Højde | 109mm |

