Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Scheduled Siemens 3964R Com Module
| EAN | 5703472351254 |
| Type | MVI56-S3964R |
| Leverandør | Prosoft |
| Varenr | 79.86.090.548 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.86.090.548 |
| Leveringstid (dage) | 7 |
| Pakningsstørrelse | 1 |
| Minimumsalg | 1 |
| Enhed | St |
Scheduled Siemens 3964R Com Module
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bredde | 38.1mm |
| Dybde | 111.25mm |
| Højde | 300mm |

