Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Linux Development Module
| EAN | 5703472350714 |
| Type | MVI69E-LDM |
| Leverandør | Prosoft |
| Varenr | 79.86.090.001 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.86.090.001 |
| Leveringstid (dage) | 7 |
| Pakningsstørrelse | 1 |
| Minimumsalg | 1 |
| Enhed | St |
Linux Development Module
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bredde | 35mm |
| Dybde | 87mm |
| Højde | 118mm |

