Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
POE12VDC @ 0.67A with 2-pin connector
| EAN | 5703472350349 |
| Type | POE-48I-12S-2 |
| Leverandør | Prosoft |
| Varenr | 79.86.089.630 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.86.089.630 |
| Leveringstid (dage) | 7 |
| Pakningsstørrelse | 1 |
| Minimumsalg | 1 |
| Enhed | St |
POE12VDC @ 0.67A with 2-pin connector
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bredde | 76mm |
| Dybde | 83mm |
| Højde | 38mm |

