Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Bæreskinner lodret
| EAN | 3250610671818 |
| Type | FL466A |
| Leverandør | Hager |
| Varenr | 79.16.009.318 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.16.009.318 |
| Leveringstid (dage) | 14 |
| Pakningsstørrelse | 1 |
| Minimumsalg | 1 |
| Enhed | St |
Hager Orion tilbehør til montageskabe type FLxxxA og B
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Borehul centerafstand | 25mm |
| EC001285 | EC001285 |
| Højde | 750mm |
| Længde | 15mm |
| Materiale | Stål |
| Stanseform | Firkanthul |
| Type | Specialprogram |
| Type af overflade | Sendzimir galvaniseret |

