Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Montageplade 350x300mm (HxB)
| EAN | 3250610671399 |
| Type | FL404A |
| Leverandør | Hager |
| Varenr | 79.16.002.988 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.16.002.988 |
| Leveringstid (dage) | 12 |
| Pakningsstørrelse | 1 |
| Minimumsalg | 1 |
| Enhed | St |
Hager Orion montageplade, pladestål galvaniseret 2mm for montageskabe type FLxxxA og B
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bredde | 243mm |
| EC000213 | EC000213 |
| Højde | 330mm |
| Materiale | Stål |
| Overfladebehandling | Galvaniseret |
| Stansning | Nej |

