Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Forskruning PA Sort HSK-KE-PG11 Ø6-12mm
| EAN | 4033878427019 |
| Type | HSK-KE-PG11 Ø6-12MM - 1590110114 |
| Leverandør | Hummel |
| Varenr | 79.13.022.013 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.13.022.013 |
| Leveringstid (dage) | 17 |
| Pakningsstørrelse | 50 |
| Minimumsalg | 50 |
| Enhed | St |
Forskruning PA Sort HSK-KE-PG11 Ø6-12mm
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Nej |
| Eksplosion-testet version | Nej |
| Farve | Sort |
| For Ex-zone | Ingen |
| For Ex-zone støv | Ingen |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 8mm |
| Gevindstørrelse metrisk/PG | 11 |
| Gevindtype | PG |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP68 |
| Materiale | Plastik |
| Materialekvalitet | Polyamid (PA) |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 24mm |
| Overfladebehandling | Ubehandlet |
| RAL-nummer | 9005 |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 6 - 12mm |

