Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Forskruning hygienic 1.4404 M16 Ø7,5--10
| EAN | 4033878444665 |
| Type | HSK-INOX-HD M16x1,5 Ø7,5--10 -1740160350 |
| Leverandør | Hummel |
| Varenr | 79.13.020.882 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.13.020.882 |
| Leveringstid (dage) | 12 |
| Pakningsstørrelse | 5 |
| Minimumsalg | 5 |
| Enhed | St |
Forskruning hygienic 1.4404 M16 Ø7,5--10
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Ja |
| Eksplosion-testet version | Nej |
| For Ex-zone | Ingen |
| For Ex-zone støv | Ingen |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 6mm |
| Gevindtype | Metrisk |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP69K |
| Materiale | Metal |
| Materialekvalitet | Rustfrit stål 316 (V4A) |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 19mm |
| Overfladebehandling | Ubehandlet |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 7.5 - 10mm |

