Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Forskruning IP68 MS HSK-M-M25X1,5 Ø9
| EAN | 4033878429716 |
| Type | HSK-M-M25X1,5 Ø9-16MM - 1609250031 |
| Leverandør | Hummel |
| Varenr | 79.13.014.490 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | På lagerAktuelt antal på lager: 1779.13.014.490 |
| Pakningsstørrelse | 25 |
| Minimumsalg | 25 |
| Enhed | St |
Forskruning HSK-M-M25X1,5 Ø9-16MM - 1609250031 IP68 Messing
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Nej |
| Eksplosion-testet version | Nej |
| For Ex-zone | Ingen |
| For Ex-zone støv | Ingen |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 12mm |
| Gevindtype | Metrisk |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP68 |
| Materiale | Metal |
| Materialekvalitet | Messing |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 30mm |
| Overfladebehandling | Nikkelbelagt |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 9 - 16mm |

