Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Forskruning PA vinklet HSK-W M20 Ø6-12mm
| EAN | 4033878419687 |
| Type | HSK-W M20X1,5 Ø6-12MM - 1313200050 |
| Leverandør | Hummel |
| Varenr | 79.13.011.561 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.13.011.561 |
| Leveringstid (dage) | 7 |
| Pakningsstørrelse | 25 |
| Minimumsalg | 25 |
| Enhed | St |
Vinkel-forskruning i plast
HSK-W M20x1,5mm
Kabeldiameter: Ø6-12mm kabel
Nøgle 24 for montage
Farve: Grå RAL 7035
Materiale: Polyamid
Forskruningen overholder RoHS direktivet
Godkendelser: CE - PCT - UR - UL - CSA - VDE
Temperaturområde: -40 til 100° C
Tæthedsklasse: IP68
O-Ring: NBR
Gevindlængde: 9mm
HSK-W M20x1,5mm
Kabeldiameter: Ø6-12mm kabel
Nøgle 24 for montage
Farve: Grå RAL 7035
Materiale: Polyamid
Forskruningen overholder RoHS direktivet
Godkendelser: CE - PCT - UR - UL - CSA - VDE
Temperaturområde: -40 til 100° C
Tæthedsklasse: IP68
O-Ring: NBR
Gevindlængde: 9mm
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Nej |
| Eksplosion-testet version | Nej |
| Farve | Grå |
| For Ex-zone | Ingen |
| For Ex-zone støv | Ingen |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 9mm |
| Gevindtype | Metrisk |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP68 |
| Materiale | Plastik |
| Materialekvalitet | Polyamid (PA) |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 24mm |
| Overfladebehandling | Ubehandlet |
| RAL-nummer | 7035 |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | 90 ° vinkel |
| Velegnet til kabeldiameter | 6 - 12mm |

