Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Forskruning PA Natur HSK-K-PVDF M12 Ø2
| EAN | 4033878418420 |
| Type | HSK-K-PVDF M12 Ø2-5MM - 1299120051 |
| Leverandør | Hummel |
| Varenr | 79.13.009.586 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.13.009.586 |
| Leveringstid (dage) | 10 |
| Pakningsstørrelse | 50 |
| Minimumsalg | 50 |
| Enhed | St |
Standard forskruning i PVDF.
HSK-K-PVDF M12x1,5mm
Kabeldiameter: Ø2-5mm kabel
Nøgle 15 for montage.
Farve: Natur
Plastmateriale: PVDF (Polyvinyllidenfluorid)
Forskruningen overholder RoHS direktivet
Godkendelser: CE - PCT - UR - UL - CSA - GL
Temperaturområde: -35 til 150° C
Tæthedsklasse: IP68 - 10bar / IP69K - KUN med O-ring
Gevindlængde: 8mm
HSK-K-PVDF M12x1,5mm
Kabeldiameter: Ø2-5mm kabel
Nøgle 15 for montage.
Farve: Natur
Plastmateriale: PVDF (Polyvinyllidenfluorid)
Forskruningen overholder RoHS direktivet
Godkendelser: CE - PCT - UR - UL - CSA - GL
Temperaturområde: -35 til 150° C
Tæthedsklasse: IP68 - 10bar / IP69K - KUN med O-ring
Gevindlængde: 8mm
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Nej |
| Eksplosion-testet version | Nej |
| Farve | Farveløs |
| For Ex-zone | Ingen |
| For Ex-zone støv | Ingen |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 8mm |
| Gevindtype | Metrisk |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP68 |
| Materiale | Plastik |
| Materialekvalitet | PVDF |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 15mm |
| Overfladebehandling | Ubehandlet |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 2 - 5mm |

