Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Forskruning EMC MS HSK-M-EMV-D M25 Ø13
| EAN | 4033878434079 |
| Type | HSK-M-EMV-D M25X1.5 Ø13-18MM-1631250050 |
| Leverandør | Hummel |
| Varenr | 79.13.007.685 |
| Tilgængelighed | Lager |
| Lagerstatus | På lagerAktuelt antal på lager: 52279.13.007.685 |
| Pakningsstørrelse | 25 |
| Minimumsalg | 1 |
| Enhed | St |
EMC forskruning i messing.
HSK-M-EMV-D M25x1,5
Kabeldiameter: Ø13-18mm kabel
Nøgle 30 for montage.
Materiale: Forniklet messing
Klemmeindsats: Mataliseret polyamid.
O-ring: NBR
Forskruningen overholder RoHS direktivet
Godkendelser: CE - PCT - UR - UL - GL
Temperaturområde: -40 til 100° C
Tæthedsklasse: IP68 - 10bar / IP69K
Gevindlængde: 7mm
HSK-M-EMV-D M25x1,5
Kabeldiameter: Ø13-18mm kabel
Nøgle 30 for montage.
Materiale: Forniklet messing
Klemmeindsats: Mataliseret polyamid.
O-ring: NBR
Forskruningen overholder RoHS direktivet
Godkendelser: CE - PCT - UR - UL - GL
Temperaturområde: -40 til 100° C
Tæthedsklasse: IP68 - 10bar / IP69K
Gevindlængde: 7mm
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Ja |
| Eksplosion-testet version | Nej |
| For Ex-zone | Ingen |
| For Ex-zone støv | Ingen |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 7mm |
| Gevindtype | Metrisk |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP68 |
| Materiale | Metal |
| Materialekvalitet | Messing |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 30mm |
| Overfladebehandling | Nikkelbelagt |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 13 - 18mm |

