Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Montageplade 800x500mm (HxB)
| EAN | 3250610674512 |
| Type | FL414A |
| Leverandør | Hager |
| Varenr | 79.16.003.000 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.16.003.000 |
| Leveringstid (dage) | 8 |
| Pakningsstørrelse | 1 |
| Minimumsalg | 1 |
| Enhed | St |
Hager Orion montageplade, pladestål galvaniseret 2mm for montageskabe type FLxxxA og B
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bredde | 443mm |
| EC000213 | EC000213 |
| Højde | 780mm |
| Materiale | Stål |
| Overfladebehandling | Galvaniseret |
| Stansning | Nej |

