Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Forskruning Mini MS HSK-MINI-M6X1 Ø2
| EAN | 4033878405031 |
| Type | HSK-MINI-M6X1 Ø2-3,2MM - 1106060150 |
| Leverandør | Hummel |
| Varenr | 79.13.014.115 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.13.014.115 |
| Leveringstid (dage) | 32 |
| Pakningsstørrelse | 100 |
| Minimumsalg | 100 |
| Enhed | St |
Mini HSK-MINI-M6X1 Ø2-3,2MM - 1106060150 Forskruning IP68 Messing
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Delbar forskruning | Nej |
| EC000441 | EC000441 |
| EMC-udførelse | Nej |
| Eksplosion-testet version | Nej |
| For Ex-zone | Ingen |
| For Ex-zone støv | Ingen |
| For armeret kabel | Nej |
| Forskruning til fladkabel | Nej |
| Gevindlængde | 6mm |
| Gevindtype | Metrisk |
| Glasfiberforstærket | Nej |
| Kapslingsklasse (IP) | IP68 |
| Materiale | Metal |
| Materialekvalitet | Messing |
| Med kontramøtrik | Nej |
| Multitætningsindsats | Nej |
| Nøglebredde | 8mm |
| Overfladebehandling | Nikkelbelagt |
| Slagfast | Ja |
| Spiraltop | Nej |
| Type | Lige |
| Velegnet til kabeldiameter | 2 - 3.2mm |

