Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Skab metal m.glasdør 800X600X300
| EAN | 3250610670750 |
| Type | FL174A |
| Leverandør | Hager |
| Varenr | 79.12.016.541 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.12.016.541 |
| Leveringstid (dage) | 14 |
| Pakningsstørrelse | 1 |
| Minimumsalg | 1 |
| Enhed | St |
Hager Orion pladekapslet montageskab til indendørsbrug, med aftagelig top og bundflanger incl. Galvaniseret montageplade 2 mm, IP65, RAL 7035, EN50298 og EN62208
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Antal kabelindgange | 2 |
| Antal moduler | 130 |
| Antal rækker | 5 |
| Antallet af huller for flangeplader | 2 |
| Beskyttelsesklasse | I |
| Bredde | 600mm |
| Dybde | 300mm |
| Dækselmodel | Lukket |
| Dørtype | Enkelt |
| EC000058 | EC000058 |
| Egnet til lynbeskyttelse | Nej |
| Farve | Grå |
| Funktionsdygtighed | Ingen |
| Højde | 800mm |
| Indbygningsdybde | 300mm |
| Indvendig dybde | 300mm |
| Kapslingsklasse (IP) | IP65 |
| Materialekapslinger | Stål |
| Med lås | Ja |
| Med monteringsplade | Nej |
| Modul-bredde | 26 |
| Monteringsmetode | Påbygget |
| Mærkestrøm (In) | 630A |
| Overfladebehandling | Pulverlakering |
| Pladetykkelse af kabinet | 1.2mm |
| Pladetykkelse dør/dæksel | 21.5mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Slagfasthed | IK10 |
| Transparent dæksel/dør | Ja |
| Type afdækning | Dør |
| Udvidelsesmulighed | Ja |
| Velegnet til udendørs brug | Ja |

