Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
DIN.sk indsats for skab H650 B400 mm
| EAN | 3250610672341 |
| Type | FL983A |
| Leverandør | Hager |
| Varenr | 79.12.018.031 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.12.018.031 |
| Leveringstid (dage) | 14 |
| Pakningsstørrelse | 1 |
| Minimumsalg | 1 |
| Enhed | St |
Hager Orion tilbehør til montageskabe type FLxxxA og B
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Antal DIN-skinner | 4 |
| Antal moduler pr. DIN-skinne | 72 |
| Bredde | 400mm |
| EC002575 | EC002575 |
| Højde | 650mm |
| Med bus-skinne | Nej |
| Udvidelsesmulighed | Nej |

