Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Sokkel H150 for skab W600 D300 mm
| EAN | 3250610673300 |
| Type | FL960A |
| Leverandør | Hager |
| Varenr | 79.12.016.994 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.12.016.994 |
| Leveringstid (dage) | 14 |
| Pakningsstørrelse | 1 |
| Minimumsalg | 1 |
| Enhed | St |
Hager Orion sokkel til montageskabe type FL124A/FL174A/FL126A/FL176A
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bredde | 600mm |
| Byggebrede for cabinet | 600mm |
| Dybde | 300mm |
| EC000721 | EC000721 |
| Egnet til udendørs opsætning | Nej |
| Farve | Grå |
| Højde | 150mm |
| Indbygningsdybde for tavleindbygning | 300mm |
| Materiale | Stål |
| Type | Sokkel, komplet |
| Velegnet til ind/udblæsning | Nej |

