Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Sokkel H150 for skab B600 D250 mm
| EAN | 3250610673294 |
| Type | FL959A |
| Leverandør | Hager |
| Varenr | 79.12.016.978 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.12.016.978 |
| Leveringstid (dage) | 7 |
| Pakningsstørrelse | 1 |
| Minimumsalg | 1 |
| Enhed | St |
Hager Orion sokkel til montageskabe type FL116A/FL173A/FL113A/FL163A/FL129A/FL179A
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bredde | 600mm |
| Byggebrede for cabinet | 600mm |
| Dybde | 250mm |
| EC000721 | EC000721 |
| Egnet til udendørs opsætning | Nej |
| Farve | Grå |
| Højde | 150mm |
| Indbygningsdybde for tavleindbygning | 250mm |
| Materiale | Stål |
| Type | Sokkel, komplet |
| Velegnet til ind/udblæsning | Nej |

