Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Montageplade kunststof H950 L600
| EAN | 3250610671696 |
| Type | FL430A |
| Leverandør | Hager |
| Varenr | 79.12.016.897 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.12.016.897 |
| Leveringstid (dage) | 14 |
| Pakningsstørrelse | 2 |
| Minimumsalg | 1 |
| Enhed | St |
Hager Orion montageplade, polyester 2mm for montageskabe type FLxxxA og B
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bredde | 545mm |
| EC000213 | EC000213 |
| Højde | 885mm |
| Materiale | Plastik |
| Overfladebehandling | Ubehandlet |
| Stansning | Nej |

