Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Montageplade kunststof H500 L400
| EAN | 3250610671641 |
| Type | FL425A |
| Leverandør | Hager |
| Varenr | 79.12.016.855 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.12.016.855 |
| Leveringstid (dage) | 7 |
| Pakningsstørrelse | 2 |
| Minimumsalg | 1 |
| Enhed | St |
Hager Orion montageplade, polyester 2mm for montageskabe type FLxxxA og B
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bredde | 345mm |
| EC000213 | EC000213 |
| Højde | 435mm |
| Materiale | Plastik |
| Overfladebehandling | Ubehandlet |
| Stansning | Nej |

