Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Montageplade metal H950 W800
| EAN | 3250610674543 |
| Type | FL417A |
| Leverandør | Hager |
| Varenr | 79.12.016.790 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.12.016.790 |
| Leveringstid (dage) | 8 |
| Pakningsstørrelse | 1 |
| Minimumsalg | 1 |
| Enhed | St |
Hager Orion montageplade, pladestål galvaniseret 2mm for montageskabe type FLxxxA og B
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bredde | 693mm |
| EC000213 | EC000213 |
| Højde | 930mm |
| Materiale | Aluminium |
| Overfladebehandling | Galvaniseret |
| Stansning | Nej |

