Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Montageplade metal H400 W400
| EAN | 3250610671412 |
| Type | FL406A |
| Leverandør | Hager |
| Varenr | 79.12.016.732 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.12.016.732 |
| Leveringstid (dage) | 4 |
| Pakningsstørrelse | 1 |
| Minimumsalg | 1 |
| Enhed | St |
Hager Orion montageplade, pladestål galvaniseret 2mm for montageskabe type FLxxxA og B
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Bredde | 343mm |
| EC000213 | EC000213 |
| Højde | 380mm |
| Materiale | Stål |
| Overfladebehandling | Galvaniseret |
| Stansning | Nej |

