Monteringsboxar i Plast, > 25 cm på längsta sidan
Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!
Skab polyester m.glasdør 650x400x200
| EAN | 3250610670941 |
| Type | FL266B |
| Leverandør | Hager |
| Varenr | 79.12.016.664 |
| Tilgængelighed | Skaffevare |
| Lagerstatus | Ikke på lager79.12.016.664 |
| Leveringstid (dage) | 14 |
| Pakningsstørrelse | 1 |
| Minimumsalg | 1 |
| Enhed | St |
Hager Orion polyester montageskab til indendørsbrug, med aftagelig top og bundflanger incl. Galvaniseret montageplade 2 mm, kapslingskalsse II, IP65, RAL 7035, EN50298 og EN62208
| Egenskab | Værdi |
|---|---|
| Antal kabelindgange | 0 |
| Antal moduler | 72 |
| Antal rækker | 4 |
| Antallet af huller for flangeplader | 0 |
| Beskyttelsesklasse | II |
| Bredde | 400mm |
| Dybde | 200mm |
| Dækselmodel | Lukket |
| Dørtype | Enkelt |
| EC000058 | EC000058 |
| Egnet til lynbeskyttelse | Nej |
| Farve | Grå |
| Højde | 650mm |
| Indbygningsdybde | 200mm |
| Indvendig dybde | 200mm |
| Kapslingsklasse (IP) | IP66 |
| Materialekapslinger | Plastik |
| Med lås | Ja |
| Med monteringsplade | Nej |
| Modul-bredde | 18 |
| Monteringsmetode | Påbygget |
| Mærkestrøm (In) | 630A |
| Overfladebehandling | Ubehandlet |
| Pladetykkelse af kabinet | 3mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Slagfasthed | IK08 |
| Transparent dæksel/dør | Ja |
| Type afdækning | Dør |
| Udvidelsesmulighed | true |
| Velegnet til udendørs brug | Ja |

